Oferty pracySprzedawca - Obsługa Klienta - Warszawa
Sprzedawca - Obsługa Klienta - Warszawa INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A Warszawa Włochy (mazowieckie)
Sprzedawca - Obsługa Klienta - Warszawa INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A Warszawa Włochy (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 9 stycznia 2017, do końca 22 dni

Uprzejmie informujemy, że rozpatrywane będą tylko aplikacje wysłane poprzez FORMULARZ, który należy wypełnić po naciśnięciu powyższego przycisku Aplikuj.

 INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Aktualnie dla jednego ze swoich Klientów, lidera w branży wyposażenia wnętrz, poszukujemy osób na stanowisko:

Sprzedawca
Miejsce pracy: Warszawa (Włochy)

Zakres obowiązków:
• Obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy,
• Udzielanie na prośbę klienta informacji o oferowanych produktach,
• Towarowanie i opieka nad powierzonym działem, przyjmowanie zamówień,
• Dbanie o estetykę punktu.

Wymagania:
• Znajomość zasad obsługi Klienta,
• Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
• Motywacja i chęć do pracy,
• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Szukamy osób bez ograniczeń wiekowych z potencjałem handlowym.

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia - motywacyjny system premiowy,
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego u renomowanego Pracodawcy,
• Stabilne zatrudnienie,
• Po okresie próbnym podpisywana umowa o pracę.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje aktualne, opisowe CV ze zdjęciem.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez: INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr 1182 z późn. zm.)".

Jeśli chcesz otrzymywać informację o ofertach pracy, załącz w swojej aplikacji dodatkową klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez: INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. w celu przesyłania informacji o nowych ofertach pracy za pomocą poczty elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. Nr 1422 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikaty o dokonaniu wpisu podmiotów do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia:
- INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A. (8340),
- INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A. (8471),
- A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. (8476).

(Data aktualizacji: poniedziałek, 9 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Francja (Francja)
Opublikowano dzisiaj
Rzeszów (podkarpackie)
Opublikowano 11 stycznia 2017
Północna Francja (Francja)
Opublikowano 10 stycznia 2017