Oferty pracySprzedawca pożyczek z atrakcyjnymi zarobkami
Sprzedawca pożyczek z atrakcyjnymi zarobkami Profi Credit S.A Świdnica, Świebodzice, Strzegom, Jaworzyna Śląska (dolnośląskie)
Sprzedawca pożyczek z atrakcyjnymi zarobkami Profi Credit S.A Świdnica, Świebodzice, Strzegom, Jaworzyna Śląska (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 9 stycznia 2017, do końca 1 dzień

PROFI CREDIT SA jest dynamicznie rozwijającą się i jedną z największych firm pożyczkowych w Polsce. Należy do międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group i od 10 lat oferuje na rynku polskim szeroki wachlarz pożyczek gotówkowych klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom.

Obowiązki Sprzedawcy:

  • Sprzedaż produktów finansowych oferowanych przez firmę – pożyczki dla klientów indywidualnych i biznesowych
  • Prezentowanie oferty klientom
  • Podpisywanie wniosków i umów z klientami
  • Obsługa posprzedażowa

Wymagania:

  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z ludźmi
  • Umiejętność wyznaczania sobie celów i dążenia do nich
  • Rzetelność, entuzjazm
  • Znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Szkolenia wstępne
  • Biuro i niezbędne do wykonywania obowiązków narzędzia biurowe
  • Elastyczną formę współpracy
  • Wysoki poziom niezależności (sam ustalasz swoje godziny współpracy)
  • Atrakcyjny system zapłaty (prowizja zależna od zaangażowania i realizacji celów)

(Data aktualizacji: poniedziałek, 9 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Pajęczno (łódzkie)
Opublikowano wczoraj