Oferty pracyJunior Java Developer
Junior Java Developer Katowice, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Bytom (śląskie)
Junior Java Developer Katowice, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Bytom (śląskie) Aplikuj Opublikowano 10 stycznia 2017, do końca 8 dni

Dla naszego Klienta - międzynarodowej i innowacyjnej firmy z branży IT z siedzibą w Katowicach - poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem zawodowym w obszarze programowania w języku Java na stanowisko:

Junior Java Developer

Miejsce pracy: Katowice

Nr ref. JJD/4/17

Najważniejsze obowiązki:

  • tworzenie oraz rozwój nowych aplikacji,
  • wsparcie dotychczasowych aplikacji,
  • tworzenie dokumentacji projektowej,
  • rozwój aplikacji u klienta (wyjazdy służbowe).

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, preferowany kierunek informatyka lub pokrewne,
  • dobra znajomość języka Java,
  • znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych,
  • znajomość systemów Windows, Linux,
  • umiejętność tworzenia dokumentacji,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie,
  • chęć podnoszenia kwalifikacji
  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane:

  • doświadczenie w tworzeniu projektów z wykorzystaniem języka Java i/lub JEE,
  • znajomość technologii Spring, Hybris.

Oferujemy:

  • udział w innowacyjnych i międzynarodowych projektach,
  • ciekawa ścieżka realnego rozwoju zawodowego,
  • współpracę z zespołem ekspertów,
  • szeroki wachlarz szkoleń branżowych,
  • elastyczne godziny pracy,
  • elastyczna forma zatrudnienia.

(Data aktualizacji: wtorek, 10 stycznia 2017)