Oferty pracySpecjalista ds. opakowań
Specjalista ds. opakowań Tarnowskie Góry, Siewierz, Koziegłowy, Koszęcin (śląskie)
Specjalista ds. opakowań Tarnowskie Góry, Siewierz, Koziegłowy, Koszęcin (śląskie) Aplikuj Opublikowano 10 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Opis stanowiska

  • Prowadzenie projektów i zatwierdzanie wzorów etykiet i   wzorów opakowaniach
  • Współpraca z dostawcami  opakowań,
  • Określenie specyfikacji materiałowych, tworzenie, aktualizacja i poprawianie standardów opakowań
  • Zamawianie opakowań do produkcji
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe,
  • Mile widziane doświadczenie,
  • Znajomość pakietu Office ( programów do projektowania – mile widziane)
  • Dobre umiejętności komunikacyjne.
  • Zmysł estetyczny
Oferta
  • Praca w renomowanej firmie na umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju i długiej współpracy.

(Data aktualizacji: wtorek, 10 stycznia 2017)