Oferty pracyKasjer-sprzedawca
Kasjer-sprzedawca Dino Polska S.A. Dzierzgoń, Lębork I Okolice, Łeba (pomorskie)
Kasjer-sprzedawca Dino Polska S.A. Dzierzgoń, Lębork I Okolice, Łeba (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 10 stycznia 2017, do końca 23 dni

Obecnie oferujemy pracę na stanowisku:

KASJER-SPRZEDAWCA

NIE MASZ DOŚWIADCZENIA W HANDLU?
Z NAMI JE ZDOBĘDZIESZ!

DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW I KOMFORT ICH PRACY

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • Dbanie o ekspozycje towarów
  • Obsługa klienta
  • Wsparcie oraz nawiązywanie pozytywnej relacji z klientami
  • Dbanie o porządek na sali sprzedaży

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii
  • Wdrożenie do pracy oraz obsługi urządzeń poprzez odpowiednie szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego, większość naszej kadry kierowniczej wywodzi się z awansów wewnętrznych
  • Ubezpieczenie na zdrowie i życie na bardzo preferencyjnych warunkach finansowych

(Data aktualizacji: wtorek, 10 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Dąbie, Kobylin, Kościan, Wieleń, Mieścisko (pow. Wągrowieck (wielkopolskie)
Opublikowano 13 stycznia 2017
Jelenia Góra (Maciejowa), Łomnica (pow. Jeleniogórski), Świd (dolnośląskie)
Grudziądz I Okolice (kujawsko-pomorskie)
Opublikowano 12 stycznia 2017