Oferty pracyTłumacz języka rumuńskiego – stała współpraca, umowa o pracę OD ZARAZ
Tłumacz języka rumuńskiego – stała współpraca, umowa o pracę OD ZARAZ Wroclaw (dolnośląskie)
Tłumacz języka rumuńskiego – stała współpraca, umowa o pracę OD ZARAZ Wroclaw (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 23 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH - niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy poszukuje osoby na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY Z JĘZYKIEM RUMUŃSKIM

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • tłumaczenie na język rumuński treści ze strony www oraz wewnętrznych dokumentów,

  • redagowanie ogłoszeń o pracę w języku rumuński,

  • wprowadzanie ogłoszeń o pracę na rumuńskie portale internetowe.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka rumuńskiego w mowie i w piśmie,

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe,

  • mile widziana znajomość rumuńskiego rynku pracy.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość stałego rozwoju.

Jeżeli spełniasz wszystkie wymagania zawarte w ofercie, wyślij CV ze zdjęciem.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 23 stycznia 2017)