Oferty pracyPRACOWNIK PRODUKCJI (MONTAŻ FOTELI SAMOCHODOWYCH)
PRACOWNIK PRODUKCJI (MONTAŻ FOTELI SAMOCHODOWYCH) ImpactJob Neuburg An Der Donau (Niemcy)
PRACOWNIK PRODUKCJI (MONTAŻ FOTELI SAMOCHODOWYCH) ImpactJob Neuburg An Der Donau (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 10 stycznia 2017, do końca 1 dzień

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech, Austrii i Holandii. Nasze doświadczenie i  profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI - MONTAŻ FOTELI SAMOCHODOWYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż części oraz foteli samochodowych
  • Praca przy taśmie montażowej

WYMAGANIA:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • Sprawność fizyczna i manualna
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Prawo jazdy kat. B

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa, dodatki zmianowe +dieta dzienna)
  • Zakwaterowanie (opłaca pracownik)
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Impactjob Monika Kowacz z siedzibą w Skawinie (NIP 6792949839) moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą. Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych każdy ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zarządzania, zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych, jak również zgoda na ich przetwarzanie, jest dobrowolne.

(Data aktualizacji: wtorek, 10 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Bawaria (Niemcy)
Opublikowano wczoraj
Badenia-Wirtembergia (Niemcy)
Manching (Niemcy)