Oferty pracyBLACHARZ SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I NACZEP, Belgia
BLACHARZ SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I NACZEP, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Lokeren, Belgia (Belgia)
BLACHARZ SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I NACZEP, Belgia Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna Lokeren, Belgia (Belgia) Aplikuj Opublikowano 10 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego klienta dynamicznej, rodzinnej firmy w zakresie budowy i napraw naczep, przyczep i samochodów ciężarowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

BLACHARZ SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I NACZEP, Belgia

Miejsce pracy: Lokeren, Belgia

Opis stanowiska:

przygotowanie karoserii przyczep i ciężarówek do malowania

- wypełnianie małych wgnieceń lub zarysowań wypełniaczami

- usuwanie tłuszczu, brudu, farby lub rdzy z powierzchni przyczepy w ramach przygotowań do

nakładania farby

- szlifowanie (obsługa szlifierki elektrycznej)

Wymagania:

- 4 lata doświadczenia jako blacharz samochodów ciężarowych lub naczep - warunek konieczny!

- znajomość języka angielskiego - mile widziana

- wykształcenie techniczne/mechaniczne

- umiejętność napraw blacharskich oraz przygotowania karoserii do lakierowania

- umiejętność nanoszenia powłok lakierniczych mile widziana

- mile widziany własny samochód

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie: 14€/h brutto

- bony żywnościowe 6€/dzień roboczy (wkład pracownika 1,09€)

- możliwość pracy na długi czas (możliwość przejścia na stały kontrakt)

- opiekę polskiego koordynatora

- dopełnienie formalności związanych z wyjazdem

- dodatek wakacyjny - 15,38%  zarobków brutto z danego roku wypłacane w czerwcu/ lipcu każdego roku

- premia roczna  8.27% - zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku  do czerwca kolejnego)

- pracę w nowocześnie zarządzanej firmie

Potrącane z wynagrodzenia:

k
oszty zakwaterowania: 80€/tydzień

- ubezpieczenie: 7.5€/miesiąc

Informacje dodatkowe:

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o aplikowanie w języku polskim oraz angielskim  (wraz z dokładnym opisem obowiązków na każdym zajmowanym stanowisku) poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl ("oferty pracy", "zagranica", wybór odpowiedniego stanowiska), co umożliwia łatwiejsze i szybsze rozpatrzenie Państwa kandydatury w przyszłych procesach.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:
"Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883, z póżn.zm.) niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej obecnie oraz w przypadku nieskorzystania z mojej oferty dla celów niniejszej rekrutacji również w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez Link2europe Sp. z o.o”

CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

Z wybranymi kandydatami za pomocą skype lub osobiście przeprowadzany będzie test wiedzy zawodowej.

Polub nas na facebooku:

(Data aktualizacji: wtorek, 10 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Opole (opolskie)
Opublikowano 11 października 2017
Antwerpia, Bruksela, Bruggia (Belgia)
Kortemark (Belgia)
Opublikowano 7 października 2017