Oferty pracyTelefoniczna obsługa Klienta (oferta dedykowana dla Osób niepełnosprawnych)
Telefoniczna obsługa Klienta (oferta dedykowana dla Osób niepełnosprawnych) Polski HR Temporary Work Tarnowskie Góry (śląskie)
Telefoniczna obsługa Klienta (oferta dedykowana dla Osób niepełnosprawnych) Polski HR Temporary Work Tarnowskie Góry (śląskie) Aplikuj Opublikowano 10 stycznia 2017, do końca 1 dzień

P olski  HR  –  Temporary  Work  to agencja  rekrutacyjna  wyspecjalizowana w pracy tymczasowej. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami działającymi w różnych branżach, dlatego przez cały rok znajdziesz u nas oferty pracy przy ciekawych projektach na terenie całego kraju. Należymy do  Polskiego  HR  S.A., który na międzynarodowym rynku pracy funkcjonuje od 1999 r. i zrekrutował już ponad 150 000 pracowników.

 Polski HR – Temporary Work Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10736.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

 TELEFONICZNA OBSŁUGA KLIENTA

(OFERTA DEDYKOWANA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH)

Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Opis stanowiska pracy:

 przyjmowanie zamówień

utrzymywanie relacji biznesowych z klientami

dbanie o precyzyjny obieg informacji i pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

 dyspozycyjność

 mile widziane orzeczenie o stopniu znacznym

 gotowość do odbycia 4-tygodniowego szkolenia w siedzibie Firmy (szkolenie w godz. 8:00 -16:00)

komunikatywność i miły głos

Oferujemy:

 długoterminowe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

 przyjacielską atmosferę i wsparcie zespołu

możliwość pracy zdalnej z domu

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie CV z dopisaną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

(Data aktualizacji: wtorek, 10 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Kraków (małopolskie)
Opublikowano 22 marca 2017
Opublikowano 9 marca 2017
Katowice (śląskie)