Oferty pracySpecjalista ds. UBEZPIECZEŃ MAJĄTKOWYCH
Specjalista ds. UBEZPIECZEŃ MAJĄTKOWYCH Gdańsk, Gdynia (pomorskie)
Specjalista ds. UBEZPIECZEŃ MAJĄTKOWYCH Gdańsk, Gdynia (pomorskie) Aplikuj Opublikowano 10 stycznia 2017, do końca 1 dzień

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach.

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy:

DORADCA DS. SPRZEDAŻY UBEZPIECZEŃ

Wymagania:

  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi,
  • cierpliwość,
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • odpowiedzialne podejście do wykonywania obowiązków,
  • dobra dykcja.

Obowiązki:

  • telefoniczna sprzedaż ubezpieczeń (ubezpieczenia majątkowe:  głównie samochodowe oraz mieszkaniowe)
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Podczas pracy korzystamy tylko z tzw. "ciepłej" bazy klientów, czyli osób które wysłały zapytanie ofertowe, lub zostawiły do siebie kontakt za pomocą internetowych rankomatów, bądź kontaktowały się z infolinią. Nie dzwonimy do przypadkowych osób, poirytowanych kontaktem ze strony konsultanta. Nie wymagamy także osiągania progów sprzedażowych!

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe + prowizje procentową od każdej sprzedaży.
  • w trakcie pracy konsultanci odbywają szkolenie i zdają egzamin państwowy otrzymując Certyfikat Agenta Ubezpieczeniowego
  • stabilne zatrudnienie w firmie o dobrej renomie i usytuowanej pozycji na rynku,
  • pakiet bezpłatnych, profesjonalnych szkoleń,
  • dodatkowe benefity pozapłacowe - bezpłatna siłownia, nowoczesne miejsce pracy 100 m od plaży! dni tematyczne, imprezy integracyjne
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę zmianową, elastyczny grafik, ustalany  INDYWIDUALNIE.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z opisem doświadczenia zawodowego na adres mailowy, w tytule maila prosimy wpisać numer referencyjny: JEL/SP/11

Do CV należy dołączyć następującą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

(Data aktualizacji: wtorek, 10 stycznia 2017)