Oferty pracyPracownik do prowadzenia biura firmy budowlanej
Pracownik do prowadzenia biura firmy budowlanej Warszawa (śląskie)
Pracownik do prowadzenia biura firmy budowlanej Warszawa (śląskie) Aplikuj Opublikowano 10 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Firma budowlana, specjalizująca się w generalnym wykonawstwie z zakresu budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik do prowadzenia biura firmy budowlanej

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)

Nr ref: PB/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:
  • obsługa klienta
  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej
  • administracja i koordynacja obiegu dokumentów( dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie)
  • organizacja spotkań i podróży służbowych
  • zakupy biurowe/ realizacja zamówień pracowników
  • wsparcie działów firmy w bieżących projektach i zadaniach
  • skanowanie, archiwizowanie, inne prace biurowe
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe budowlane lub administracyjno –ekonomiczne
  • doświadczenie na stanowisku sekretarki/ asystentki zarządu min. 3 lata w firmie o profilu usług budowlanych
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • dobra znajomość pakietu Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność i  otwartość
  • umiejętność szukania rozwiązań
  • samodzielność, dokładność́, sumienność́ realizacji zadań́
Oferujemy:
  • umowa  o pracę
  • pakiet medyczny
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w stabilnej organizacji

(Data aktualizacji: wtorek, 10 stycznia 2017)