Oferty pracyPracownik do prowadzenia biura firmy budowlanej
Pracownik do prowadzenia biura firmy budowlanej Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Zgorzelec, Złotor (śląskie)
Pracownik do prowadzenia biura firmy budowlanej Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Zgorzelec, Złotor (śląskie) Aplikuj Opublikowano 10 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Firma budowlana, specjalizująca się w generalnym wykonawstwie z zakresu budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik do prowadzenia biura firmy budowlanej

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)

Nr ref: PB/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:
  • obsługa klienta
  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej
  • administracja i koordynacja obiegu dokumentów( dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie)
  • organizacja spotkań i podróży służbowych
  • zakupy biurowe/ realizacja zamówień pracowników
  • wsparcie działów firmy w bieżących projektach i zadaniach
  • skanowanie, archiwizowanie, inne prace biurowe
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe budowlane lub administracyjno –ekonomiczne
  • doświadczenie na stanowisku sekretarki/ asystentki zarządu min. 3 lata w firmie o profilu usług budowlanych
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • dobra znajomość pakietu Office
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność i  otwartość
  • umiejętność szukania rozwiązań
  • samodzielność, dokładność́, sumienność́ realizacji zadań́
Oferujemy:
  • umowa  o pracę
  • pakiet medyczny
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w stabilnej organizacji

(Data aktualizacji: wtorek, 10 stycznia 2017)