Oferty pracyAsystent sprzedawcy w salonie samochodowym
Asystent sprzedawcy w salonie samochodowym Jelonek (wielkopolskie)
Asystent sprzedawcy w salonie samochodowym Jelonek (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 23 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MGPiPS (Certyfikat nr 8838).

Aktualnie dla Naszego Klienta – Autoryzowanego dealera samochodowego, działającego na wielkopolskim rynku już do 25 lat. Firma w nowatorski sposób podchodzi do trendów panujących na polskim rynku motoryzacyjnym, zdobywając wiele nagród, wyróżnień i certyfikatów, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku jako:

ASYSTENT SPRZEDAWCY W SALONIE SAMOCHODOWYM

Miejsce pracy:  Jelonek k. Poznania

Zakres obowiązków:

Ÿ - aktywne promowanie i sprzedaż produktów podczas rozmów telefonicznych,

Ÿ - udzielanie informacji i pomocy klientom,

Ÿ - aktualizowanie i weryfikowanie bazy danych,

Ÿ - nawiązywanie  i podtrzymywanie  długotrwałych relacji z klientem.

Wymagamy:

Ÿ - wykształcenie wyższe,

Ÿ - doświadczenie w branży handlowej bądź sprzedaży (mile widziane w call center),

Ÿ - zainteresowanie branżą motoryzacyjną,

Ÿ - min. dobrej znajomości pakietu MS Office,

Ÿ - komunikatywności, dokładności, solidności i cierpliwości.

Oferujemy:

Ÿ - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

Ÿ - możliwość rozwoju i awansu,

Ÿ - możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Ÿ - prace od poniedziałku do piątku w siedzibie firmy w Jelonku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem niniejszego serwisu lub kontakt telefoniczny. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.

(Data aktualizacji: poniedziałek, 23 stycznia 2017)