Oferty pracyPracownik biurowy (WCB/01/17)
Pracownik biurowy (WCB/01/17) Weegree Chorzów (śląskie)
Pracownik biurowy (WCB/01/17) Weegree Chorzów (śląskie) Aplikuj Opublikowano 10 stycznia 2017, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska:

  • Realizacja procesów selekcji i rekrutacji  (budowanie bazy danych, pozyskiwanie kandydatów, organizacja spotkań, wywiady rekrutacyjne).
  • Telefoniczny kontakt z kandydatami.
  • Prowadzenie dokumentacji biura.
  • Obsługa poczty mailowej.
  • Wykonywanie prostych prac biurowych.
  • Wsparcie poszczególnych działów firmy.

 Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych.
  • Umiejętność korzystania z przeglądarek internetowych.
  • Zaangażowanie oraz chęć do pracy.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

 Oferujemy:

  • Umowa o pracę (pełny etat).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Wszystkie potrzebne do pracy narzędzia.
  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Miłą atmosferę pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, karta Luxmed (prywatne ubezpieczenie medyczne), ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy.

Dodatkowe informacje:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt telefoniczny: 604-223-348.

(Data aktualizacji: wtorek, 10 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Opole (opolskie)
Opublikowano 28 kwietnia 2017
Turnhout (Belgia)