Oferty pracyMonter płyt PLACOPAN 50 z autem (Pracownik tymczasowy)
Monter płyt PLACOPAN 50 z autem (Pracownik tymczasowy) Uniapol Francja (Francja)
Monter płyt PLACOPAN 50 z autem (Pracownik tymczasowy) Uniapol Francja (Francja) Aplikuj Opublikowano 10 stycznia 2017, do końca 17 dni

Agencja pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu dla swojego Klienta poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Główne zadania:

  • Montaż płyt kartonowo - gipsowych typu PLACOPAN 50,
  • Kładzenie sufitów podwieszanych i stawianie ścianek działowych na budowie,
  • Szpachlowanie i gipsowanie.

Oczekiwany profil :

  • Doświadczenie w montażu płyt PLACOPAN,
  • Dobra kondycja fizyczna,
  • Wymagany własny samochód,
  • Mile widziana jest znajomość j. francuskiego.

Pracując z nami gwarantujemy:

  • polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,
  • 10% zaliczkę za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
  • 10% premię końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • przejazd do Francji.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883)

(Data aktualizacji: wtorek, 10 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Niemcy (Niemcy)
Opublikowano 18 stycznia 2017
Berlin (Niemcy)
Kolonia (Niemcy)