Oferty pracyProgramista-operator CNC Mazak (FTFM/01/17)
Programista-operator CNC Mazak (FTFM/01/17) Weegree Tongeren (Belgia)
Programista-operator CNC Mazak (FTFM/01/17) Weegree Tongeren (Belgia) Aplikuj Opublikowano 10 stycznia 2017, do końca 1 dzień

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z BelgiiHolandii i PolskiSolidnośćwysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby zarówno klientów jak i kandydatów, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

 Programista - operator CNC Mazak

Miejsce pracy: Tongeren

Opis stanowiska:

  • Praca na samodzielnym stanowisku operatora i programisty frezarek lub tokarek/centrum tokarsko-frezarskiego CNC ze sterowaniem Mazatrol.
  • Praca na maszynach Mazak (frezarki: M32, M-Plus, Fusion 630, Metrix Nexus, tokarki/centrum tokarsko-frezarskie: Fusion 630, Matrix Nexus, MT-Pro, Nexus 2, Matrix 2).
  • Programowanie i obsługa maszyn CNC zgodnie ze specyfikacjami technicznymi.
  • Rozumienie i oznaczanie tolerancji wymiaru, kształtu i położenia.
  • Znajomość narzędzi skrawających.
  • Znajomość prędkości cięcia, wsadów i głębokości rowków.
  • Wybór/wymiana odpowiednich narzędzi.
  • Kontrola jakości i wprowadzanie ewentualnych poprawek.
  • Praca z takimi materiałami, jak stal, stal nierdzewna, aluminium.
  • Dokonywanie pomiarów przy użyciu mikrometru, suwmiarki, wysokościomierza (TESA Hite Scan).

Wymagania:

  • Doświadczenie: minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku programisty i operatora tokarek/frezarek CNC Mazak.
  • Dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego.
  • Umiejętność czytania i interpretacji rysunku technicznego, pisania programów i ustawiania maszyny.
  • Umiejętność wykonywania pomiarów przy użyciu różnego rodzaju narzędzi.
  • Własny samochód - mile widziany.
  • Wysoka motywacja do pracy, dokładność, odpowiedzialność.

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone.
  • Gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą.
  • Możliwość wypłacania zaliczek przez pierwsze 2 miesiące zatrudnienia.
  • Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania projektu.
  • Zwracane koszty amortyzacji samochodu oraz dojazdów do pracy.
  • Ubrania robocze oraz sprzęt do pracy.
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu do Belgii.

 Informacje dodatkowe:

PRACA OD ZARAZ!

(Data aktualizacji: wtorek, 10 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Montfoort (Holandia)
Opublikowano wczoraj
Eindhoven / Waalwijk (Holandia)
Dilsen-Stokkem (Belgia)