Oferty pracy`PAKOWANIE KWIATÓW - STORCZYKI - STAŁA PRACA
`PAKOWANIE KWIATÓW - STORCZYKI - STAŁA PRACA Agencja pracy Cosmoworker Okolice Emmeloord (Holandia)
`PAKOWANIE KWIATÓW - STORCZYKI - STAŁA PRACA Agencja pracy Cosmoworker Okolice Emmeloord (Holandia) Aplikuj Opublikowano 10 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Stała, długoterminowa praca. Praca w szklarni i magazynie.
Wymagana dyspozycyjność do pracy przez długi okres czasu.

Regularne podwyżki. Po 6 miesiącach pracy podwyżka do 9,53€ brutto.

Agencja pracy Cosmoworker od 2006 roku z powodzeniem poszukuje najtrafniejszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalizacji.
Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech, Danii oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

  • pakowanie gotowych produktów w mniejsze i większe opakowania,
  • oklejanie etykietami,
  • przygotowanie do transportu,
  • kontrola jakości.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego, pozwalająca na bezpośredni kontakt ze współpracownikami,
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B,
  • dyspozycyjność na długi okres czasu,
  • samodyscyplina i motywacja.

Oferujemy:

  • legalną pracę, zgodną z holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),
  • zorganizowanie zakwaterowania, transportu z Polski do Holandii, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
  • opiekę koordynatorów,
  • stawkę 8,96 brutto za godzinę pracy,
  • 40 i więcej godzin pracy w tygodniu,
  • koszt zakwaterowania:84,90 € za tydzień,
  • koszt ubezpieczenia: 22,40 € za tydzień.

Dodatkowe informacje:

  • brak

Zainteresowani Kandydaci, którzy spełniają wymagania, proszeni są o wypełnienie formularza aplikacyjnego na naszej stronie internetowej.
CV w języku angielskim, referencje byłych pracodawców, certyfikaty, dyplomy i zdjęcia z poprzednich prac zwiększają możliwość pełniejszego zaprezentowania Kandydata potencjalnym pracodawcom.

Jeżeli masz pytania, zadzwoń:

0048 (61) 250-4-250 z Polski
0031 47 57-88-114 z Holandii
poniedziałek - piątek:  9:00 - 17:00

lub napisz:

w odpowiedzi na wiadomość, którą otrzymasz na swoją skrzynkę mailową po złożeniu aplikacji na ofertę pracy.
7 dni w tygodniu 24H

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą
Zespół Cosmoworker
Powyższa oferta jest ofertą pracy na podstawie umowy o pracę tymczasową
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia
Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 3146
2017 ⓒ

(Data aktualizacji: wtorek, 10 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Okolice Hasselt (Belgia)
Opublikowano 22 kwietnia 2017
Okolice Leuven (Belgia)