Oferty pracyOpiekun Finansowy – Działoszyn
Opiekun Finansowy – Działoszyn Profi Credit S.A Działoszyn (łódzkie)
Opiekun Finansowy – Działoszyn Profi Credit S.A Działoszyn (łódzkie) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Chcesz współpracować z firmą z branży finansowej? Lubisz sprzedaż i kontakt z ludźmi? Cechuje Cię pasja i zaangażowanie w realizację postawionych celów? Szukasz firmy w której naprawdę możesz się rozwinąć? Czekamy właśnie na Ciebie

Opis stanowiska pracy:

  • Realizacja założonych celów firmy
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientem pozyskanym oraz z portfela firmy
  • Aktywne pozyskanie klienta poprzez promowanie materiałów marketingowych

Oczekujemy:

  • realizowania wyznaczonych celów
  • aktywnego pozyskiwania klientów i pozytywnego nastawienia
  • dyspozycyjności i odpowiedzialności
  • niekaralności

Oferujemy:

  •     współprace z uczciwym i solidnym Partnerem biznesowym
  •     atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne (sprzedajesz, nie odbierasz rat)
  •     stałe wsparcie
  •     elastyczny czas współpracy (umowa zlecenie)

Czekamy na Twoje CV w którym oczywiście znajduje się klauzula ze zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

Do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej!

(Data aktualizacji: środa, 11 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Płońsk (mazowieckie)
Opublikowano wczoraj
Wrocław, Środa Śląska (dolnośląskie)