Oferty pracyTechnolog - Konstruktor
Technolog - Konstruktor Piła, Złotów, Wągrowiec, Chodzież (wielkopolskie)
Technolog - Konstruktor Piła, Złotów, Wągrowiec, Chodzież (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2017, do końca 1 dzień

ROMB S.A

ROMB Spółka Akcyjna to jedyny polski producent okuć obwiedniowych do stolarki otworowej. Firma działa na rynku od 1974 r. Podstawowym profilem jej działalności jest produkcja wysokiej jakości okuć obwiedniowych dla stolarki PVC, drewnianej i aluminiowej. Spółka produkuje także nowoczesne zamki wpuszczane do drzwi. Poza własnymi produktami ROMB S.A. oferuje również wiele innych rozwiązań stosowanych do produkcji okien i drzwi.

TECHNOLOG

Miejsce pracy: Złotów
Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie konstrukcji przyrządów mocujących
  • Ocena technologiczności w zakresie wdrażanych do produkcji części
  • Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej oprzyrządowania wykorzystywanego w procesach technologicznych.
  • Opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji technologicznej (instrukcje - stanowiskowe, obróbki; kart - materiałowe, technologiczne)
  • Systematyczna weryfikacja procesów technologicznych w wyniku ich nadzoru i optymalizacji
  • Programowanie obrabiarek CNC w systemach CAD/ CAM

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wyższe
  • Znajomość obróbki skrawaniem
  • Umiejętność czytania rysunków  technicznych
  • Znajomość budowy form wtryskowych i tłoczników
  • Znajomość systemu CAD
  • Dyspozycyjność, silna motywacja do pracy
  • Pracowitość, rzetelność, dokładność, zdyscyplinowanie.

Oferujemy:

  • Stabilną, ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość szkoleń i awansu zawodowego
  • karta Multisport, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ROMB S.A. z siedzibą w Złotowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

(Data aktualizacji: środa, 11 stycznia 2017)