Oferty pracyPilarz - drwal
Pilarz - drwal Singen (Niemcy)
Pilarz - drwal Singen (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech osobę na stanowisko:

Pilarz - drwal

Zakres obowiązków:

- obsługa piły łańcuchowej

- cięcie drzew / gałęzi

-prace porządkowe w lesie

- przestrzeganie norm BHP

Oferujemy:

-  zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- ilość miejsc: 1

- miasto: Singen, Niemcy

- pracę od poniedziałku do piątku, ewentualnie soboty

- stawkę brutto 11 euro/godz. ( 1300-1500 euro/mc netto, 40-50 godz./tydz.)

- zapewnione zakwaterowanie, dopłacane przez pracodawcę w wysokości 100 euro

Wymagania:

- doświadczenie na stanowisku pilarza i drwala ew. pomocnika drwala

- umiejętność obsługi piły łańcuchowej

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- własna odzież ochronno-robocza

- prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

- umiejętność pracy w zespole

- mile widziana umiejętność wspinania się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

(Data aktualizacji: środa, 11 stycznia 2017)