Oferty pracyProgramista C++
Programista C++ Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Gliwice, Jastrzębie-Zdroj (śląskie)
Programista C++ Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Gliwice, Jastrzębie-Zdroj (śląskie) Aplikuj Opublikowano 24 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy z branży IT z siedzibą w Bielsko-Białej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista C++

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Nr ref. PC++/6/17

Najważniejsze obowiązki:

  • tworzenie, projektowanie i rozwijanie oprogramowania,
  • analiza wymagań, przepływu danych,
  • opracowywanie raportów i analiz,
  • utrzymywanie i rozwój projektów informatycznych.

Wymagania:

  • min. 1-2 lata doświadczenia w programowaniu w języku C++,
  • znajomość programów w języku C++,
  • znajomość oprogramowania C++Builder,
  • znajomość języka SQL,
  • znajomość obsługi relacyjnych baz danych (w tym MSSQL Server),
  • znajomość pakietów biurowych (MS Office, OpenOffice),
  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

  • znajomość systemu kontroli wersji SVN,
  • znajomość Crystal Reports,
  • znajomość systemów klasy ERP lub CRM.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w rozwojowej firmie,
  • liczne wyzwania zawodowe,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole.

(Data aktualizacji: wtorek, 24 stycznia 2017)