Oferty pracyPracownik ogólnobudowlany (Pracownik tymczasowy)
Pracownik ogólnobudowlany (Pracownik tymczasowy) Uniapol Wrocław, Toruń, Lublin, Zielona Góra, Łódź, Kraków, Warsz (Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk)
Pracownik ogólnobudowlany (Pracownik tymczasowy) Uniapol Wrocław, Toruń, Lublin, Zielona Góra, Łódź, Kraków, Warsz (Dolnośląskie, Kujawsko-pomorskie, Lubelskie, Lubuskie, łódzk) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Agencja pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu dla swojego Klienta poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

 Opis stanowiska :

  • prace wykończeniowe wewnątrz budynków (malowanie, montaż płyt kartonowo-gipsowych)
  • drobne prace stolarskie,
  • drobne prace elektryczne.

Wymagania :

  • bardzo dobra kondycja fizyczna,
  • 2 lata doświadczenia na budowie,
  • mile widziana znajomość j. francuskiego,
  • praca na wysokości pow. 3 metrów.

Oferujemy :

  • polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • 10% zaliczkę za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
  • 10% premię końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • przejazd do Francji.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883)

RODZAJ UMOWY: UMOWA O PRACĘ

 LICZBA ETATÓW: 2

(Data aktualizacji: środa, 11 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Chociebuż (Niemcy)
Opublikowano 26 lipca 2017
Francja (Francja)
Berlin (Niemcy)
Opublikowano 24 lipca 2017