Oferty pracySpecjalista ds. spedycji międzynarodowej
Specjalista ds. spedycji międzynarodowej Poznań, Plewiska (wielkopolskie)
Specjalista ds. spedycji międzynarodowej Poznań, Plewiska (wielkopolskie) Aplikuj Opublikowano 6 lutego 2017, do końca 1 dzień

Polska firma działająca w obszarze usług logistyczno-spedycyjnych, poszukuje charyzmatycznych i otwartych kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. spedycji międzynarodowej

Fracht drogowy, FTL

Lokalizacja: Poznań/ Plewiska

Opis stanowiska:

• rozwój produktu FTL - poszukiwanie przewoźników, ładunków zleceń własnych oraz działu handlowego

• wystawianie dokumentów, faktur

• działania windykacyjne

• kontakty z klientami, przewoźnikami, handlowcami

• weryfikacja przewoźników

• budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

• doświadczenie w obszarze spedycji drogowej na samodzielnym stanowisku - min. 2 lata

• wykształcenie wyższe kierunkowe

• znajomość giełd samochodowych

• znajomość obsługi pakietu MS Office - szczególnie MS Excel

• dobra znajomość języka angielskiego

• znajomość innych języków obcych mile widziane

• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

• orientacja na cel i determinacja

Oferujemy:

• umowę o pracę

• zatrudnienie bezpośrednio u klienta

• klarowną ścieżkę rozwoju i awansu

• samodzielność w działaniu

• wynagrodzenie podstawowe + premie

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do przesyłania CV.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

*Oferta pracy stałej.

Przypominamy o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 1182)”.

*Agencja FallWork o certyfikacie Agencji Zatrudnienia nr 6231 jest firmą o bogatym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji rynkowej, oferującą kompleksowe usługi z zakresu wynajmu personelu tymczasowego oraz rekrutacji stałych.*

(Data aktualizacji: poniedziałek, 6 lutego 2017)