Oferty pracyAnalityk
Analityk Jobman Group Sp. z o.o. Warszawa (mazowieckie)
Analityk Jobman Group Sp. z o.o. Warszawa (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Miejsce pracy: Warszawa, Kasprzaka 18/20 (do końca stycznia Brzeska 24)

Dyspozycyjność: równoważny system czasu pracy (z uwagi na sztywny harmonogram może się zdarzyć praca w weekendy)

Umowa o pracę tymczasową

Zadania realizowane na stanowisku:

Główne:

  1. Kontrola oferty Magnum dla Klientów Orange w zakresie procesu fakturowania
  2. Kontrola jakości procesu fakturowania poprzez szereg działań mających na celu weryfikację dokumentów płatniczych wystawianych dla Klientów Orange
  3. Przygotowywanie założeń do raportów, zestawień danych
  4. Analiza danych liczbowych
  5. Monitorowanie, weryfikacja i naprawa zamówień oraz parametrów produktów
  6. Współpraca z jednostkami wewnątrz organizacji: Informatyka, Obsługa Klienta, Marketing w zakresie realizowanego procesu
  7. Zgłaszanie problemów zidentyfikowanych dla oferty Magnum, kontrola nad przebiegiem prac naprawczych, prowadzenie działań zapobiegających błędom fakturowania

Dodatkowe:

  1. Przygotowywanie prezentacji

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  2. Praktyczna znajomość MS Excel, MS Access, MS Word na poziomie zaawansowanym
  3. Umiejętności analityczne ((umiejętność pracy z dużą ilością danych, analiza), umiejętność wyciągania wniosków, rozwiązywania problemów
  4. Odpowiedzialność za powierzone zadania
  5. Nastawienie na osiąganie celów
  6. Umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku
  7. Umiejętność pracy zespołowej
  8. Komunikatywność
  9. Dbałość o szczegóły

Dodatkowym atutem będzie:

  1. Doświadczenie w pracy związanej z pozyskiwaniem i analizą danych
  2. Znajomość języka zapytań SQL oraz Delphi lub Visual Basic, C#
  3. Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej
  4. Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferta:

  • Praca w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet benefitów
  • Przyjazna atmosfera i zgrany, zaangażowany w swoją pracę zespół
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju kompetencji.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji  klikając przycisk aplikuj.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 poz. 883).

(Data aktualizacji: środa, 11 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Kołobrzeg (zachodniopomorskie)
Opublikowano 28 kwietnia 2017
Gorzów Wielkopolski (lubuskie)
Legnica (dolnośląskie)