Oferty pracyUMOWA O PRACĘ - Połączenia Przychodzące
UMOWA O PRACĘ - Połączenia Przychodzące Jobman Lublin Lublin (lubelskie)
UMOWA O PRACĘ - Połączenia Przychodzące Jobman Lublin Lublin (lubelskie) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2017, do końca 24 dni

UMOWA O PRACĘ – Połączenia Przychodzące

Miejsce pracy: Lublin (Czechów)

Obowiązki:

- obsługa połączeń tylko przychodzących,

- telefoniczne udzielanie informacji klientom,

- aktywowanie usług klientom,

- przyjmowanie zgłoszeń o usterkach.

Wymagania:

- dyspozycyjność,

- gotowość do podjęcia pracy zmianowej (bez zmian nocnych).

Oferta:

- umowa o pracę (18 miesięcy z możliwością przedłużenia),

- płatne szkolenie wprowadzające,

- stałe wynagrodzenie + atrakcyjne premie uzależnione od wyników pracy,

- niezbędne narzędzia pracy,

- możliwość rozwoju oraz zdobycie doświadczeń zawodowych,

- rozwój zdolności interpersonalnych,

- pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport Plus, polisa ubezpieczeniowa i inne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną.

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

(Data aktualizacji: środa, 11 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Lublin (lubelskie)
Opublikowano 12 stycznia 2017
Zamość, Radom, Rzeszów, Przemyśl (Lubelskie, Mazowieckie, Podkarpackie)
Opublikowano 9 stycznia 2017
Rzeszów (podkarpackie)