Oferty pracyOd zaraz do 75-letniego pana z Schwäbisch Gmünd
Od zaraz do 75-letniego pana z Schwäbisch Gmünd Schwäbisch Gmünd (Niemcy)
Od zaraz do 75-letniego pana z Schwäbisch Gmünd Schwäbisch Gmünd (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą

Podopieczny:

Wiek: 75 lat Wzrost: 175 cm  Waga: 70 kg

Podopieczny ma III grupę inwalidzką. Podopieczny cierpi na stwardnienie rozsiane, nosi aparat słuchowy oraz ma nadciśnienie. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Do podopiecznego przychodzi Pflegedienst który pomaga przy myciu i przy przebieraniu się. Podopieczny ma specjalistyczne łóżko, materac przeciwodleżynowy, podnośnik wannowy, wózek prysznicowy. Aktualne zajęcia to: gimnastyka lecznicza. We wtorki oraz piątku podopieczny jest na opiece dziennej.

Obowiązki:

Opiekunka pomaga podopiecznemu w codziennych czynnościach. Głównie pomoc przy podopiecznym. Żona podopiecznego zajmuje się gospodarstwem domowym oraz robi zakupy.

Dodatkowe informacje:

Podopieczny mieszka z żoną w domu w miejscowości Schwäbisch Gmünd. Dla opiekunki na poddaszu jest do dyspozycji pokój oraz sypialna. W domu jest Internet.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź chorą
- pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość

Kontakt pod numerem: 508624675

(Data aktualizacji: środa, 11 stycznia 2017)