Oferty pracyOpieka od zaraz do 86-letniej pani z Böhmenkirch
Opieka od zaraz do 86-letniej pani z Böhmenkirch Böhmenkirch (Niemcy)
Opieka od zaraz do 86-letniej pani z Böhmenkirch Böhmenkirch (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2017, do końca 4 dni

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą

Podopieczna:

Wiek: 86 lat Wzrost: 160 cm   Waga: 60 kg

Podopieczna ma złożony wniosek o II stopień niepełnosprawności. Cierpi na demencję, dezorientację czasową oraz przestrzenną. Bywa zdezorientowana oraz apatyczna.  Z toalety korzysta samodzielnie. Korzysta z rollatora oraz posiada podnośnik wannowy. Nosi okulary. Sporadycznie się budzi w nocy ale nie ma potrzeby wstawania do podopiecznej.

Obowiązki.

Opiekunka wpiera podopieczną w ciągu dnia. Pomaga przy przy myciu, przebieraniu. Dodatkowo robi zakupy, przygotowuje posiłki, sprząta.

Informacje dodatkowe:

Podopieczna miesza z mężem który nie wymaga opieki w domku jednorodzinnym w miejscowości Böhmenkirch. Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem, oddzielna łazienka. Do dyspozycji jest również samochód.

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź chorą
- pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość

Kontakt pod numerem: 508624675

(Data aktualizacji: środa, 11 stycznia 2017)