Oferty pracyOpieka od zaraz do 86-letniego pana z Marl
Opieka od zaraz do 86-letniego pana z Marl Marl, Dortmund (Niemcy)
Opieka od zaraz do 86-letniego pana z Marl Marl, Dortmund (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2017, do końca 4 dni

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą

STAN ZDROWIA PODOPIECZNEGO:

Wiek:  86                                  Waga:  ok.90 kg                                    Wzrost:   ok.175 cm

Podopieczny cierpi  na demencję, cukrzycę, nadciśnienie tętnicze. Ze względu na swój wiek ma problemy ze stawami. Podopieczny porusza się przy balkoniku. Nosi aparat słuchowy, okulary. Na dzień dzisiejszy samodzielnie korzysta z toalety.

OBOWIĄZKI:

Opiekunka pomaga podopiecznemu przy higienie ciała, myciu, nadzoruje podopiecznego w codziennych sytuacjach, wstawaniu, ubieraniu i rozbieraniu, towarzyszy podopiecznemu podczas wizyt lekarskich, spacerów.   W razie konieczności wstaje w nocy do podopiecznego.

Opiekunka pomaga żonie podopiecznego Johannie Zimmer w gospodarstwie domowym, sprząta, pierze, gotuje.  Raz w tygodniu pomaga żonie podopiecznego podczas kąpieli.

Na dzień dzisiejszy do podopiecznych przychodzi 2 x dziennie Pflegedienst tzw. opieka medyczna.

DODATKOWE INFORMACJE:

Podopieczny mieszka w domu o powierzchni 110 m2 z żoną. Podopieczny lubi czytać, oglądać TV i słuchać muzyki.

Opiekunka ma do dyspozycji własny pokój ze standardowym wyposażeniem i TV. Czas wolny do uzgodnienia na miejscu z rodziną.

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź chorą
- pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość

Kontakt pod numerem: 508624675

(Data aktualizacji: środa, 11 stycznia 2017)