Oferty pracyMagazynier-Operator wózków widłowych (KSL/11/16)
Magazynier-Operator wózków widłowych (KSL/11/16) Weegree Pruszków (mazowieckie)
Magazynier-Operator wózków widłowych (KSL/11/16) Weegree Pruszków (mazowieckie) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2017, do końca 19 dni

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Magazynier-Operator wózków widłowych

Miejsce pracy: Pruszków

Opis stanowiska:

  • Praca w firmie świadczącej usługi logistyczne.
  • Obsługa wózków widłowych (czołowe/boczne/wózki wysokiego składowania).
  • Rozładunek oraz załadunek towaru.

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac.
  • Dyspozycyjność oraz chęć do pracy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie!
  • Ubrania robocze.
  • Pracę w systemie zmianowym (6-14,14-22,22-6).
  • Praca od poniedziałku do piątku (możliwe również soboty).

Dodatkowe informacje:

  • PRACA OD ZARAZ !
  • Kontakt telefoniczny: 77 552 43 47 lub 77 543 18 51

(Data aktualizacji: środa, 11 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Opole (opolskie)
Opublikowano wczoraj
Wrocław (Bielany Wrocławskie) (dolnośląskie)