Oferty pracyMobilny Doradca Klienta
Mobilny Doradca Klienta Klient EmploySystem.com Chełm I Okolice (lubelskie)
Mobilny Doradca Klienta Klient EmploySystem.com Chełm I Okolice (lubelskie) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Cenisz swobodę, przestrzeń, jesteś otwarty/a na nowe możliwości.?

Jednocześnie jesteś dynamiczny/a, lubisz kontakt z ludźmi.

Zapraszamy do współpracy z jedna z najbardziej znanych firm w Polsce z branży finansowej.

Twoje zadania :

Budowanie trwałych relacji z Klientami oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy na podległym terenie,

Pozyskiwanie nowych Klientów,

Przedłużenie obecnych kontaktów z Klientami.

Nasze wymagania :

Wysoka motywacja, kreatywność, umiejętność organizacji swojej pracy,

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku (jeśli nie posiadasz doświadczenia a masz dużo entuzjazmu, zapału do pracy i jesteś otwarty/a na nowe wyzwania także wyślij aplikacje).

Proponujemy Ci :

Bezpośrednią współpracę z powszechnie znaną, dużą i ceniona firma finansową,

Wysokie wynagrodzenie prowizyjne,

Możliwość oferowania Klientom atrakcyjnych produktów finansowych,

Wsparcie w działaniach marketingowych i materiałach reklamowych,

System szkoleń i wsparcie w rozwoju,

Dostęp do biura i narzędzi pracy,

Możliwość realizowania różnych pomysłów biznesowych.

Jeśli jesteś otwarty/a na nowe wyzwania, interesuje Cię rozwój osobisty i zawodowy odpowiedz na nasze ogłoszenie oraz dołącz swoje CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: środa, 11 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Warszawa (mazowieckie)
Opublikowano dzisiaj
Lubartów (lubelskie)
Puławy/Lubartów (lubelskie)