Oferty pracyPracownik Działu Sprzedaży i Marketingu
Pracownik Działu Sprzedaży i Marketingu Wroclaw (dolnośląskie)
Pracownik Działu Sprzedaży i Marketingu Wroclaw (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2017, do końca 1 dzień

ProLogistica Soft Sp. z o.o.

Zespół ProLogistica Soft tworzą matematycy, ekonomiści, statystycy oraz programiści i konsultanci techniczni. Produkujemy i wdrażamy systemy informatyczne do optymalizacji stanów magazynowych, trafnego prognozowania popytu i planowania sprzedaży. Potwierdzeniem naszych kompetencji są z sukcesem przeprowadzone projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy entuzjastycznych i zaangażowanych kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Pracownik Działu Sprzedaży i Marketingu

Miejsce pracy: Wrocław Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

• Promowanie i sprzedaż produktów oraz usług oferowanych przez ProLogistica Soft poprzez kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami

• Identyfikowanie potrzeb klientów i doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług

• Tworzenie i aktualizacja baz danych klientów

• Prowadzenie zdalnych prezentacji dla klientów

• Dbanie o rozwój, wielkość i jakość sprzedaży

• Monitoring rynku i konkurencji

• Budowanie profesjonalnych i długofalowych relacji z klientami

Wymagania:

• Zaangażowanie i determinacja w realizacji celów

• Wysoka komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi

• Cierpliwość i wytrwałość

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• Kultura osobista

• Znajomość obsługi komputera

Oferujemy:

• Wynagrodzenie stałe oraz premię za wyniki pracy

• Niezbędne narzędzia pracy

• Szkolenia produktowe i sprzedażowe

• Możliwość rozwoju i awansu w strukturze działu sprzedaży

• Szansę na rozwój i realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się organizacji

• Pracę w przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze

Wymagane dokumenty:

CV i List motywacyjny

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez ProLogistica Soft Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu."

(Data aktualizacji: środa, 11 stycznia 2017)