Oferty pracyJunior Accounts Assistant / Młodszy Księgowy
Junior Accounts Assistant / Młodszy Księgowy Szkocja (Wielka Brytania)
Junior Accounts Assistant / Młodszy Księgowy Szkocja (Wielka Brytania) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Junior Accounts Assistant / Młodszy Księgowy
Region wykonywanej pracy: Szkocja

Zadania:
· Księgowanie przychodów i rozchodów
· Księgowanie faktur, not księgowych i list płac
· Weryfikowanie poprawności dokumentów
· Uzgadnianie sald na kontach
· Sporządzanie miesięcznych raportów
· Udział w zamknięciu miesiąca
· Pomoc przy kompletacji dokumentacji do deklaracji podatkowych

Wymagania:
· 3-4 lata doświadczenia na stanowisku księgowym
· Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
· Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
· Zaangażowanie i chęć rozwoju
· Wykształcenie wyższe kierunkowe (m.in. rachunkowość, finanse)

Oferujemy:
· Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
· Atrakcyjne wynagrodzenie
· Stabilne zatrudnienie na brytyjskich warunkach
· Pomoc przy relokacji

(Data aktualizacji: środa, 11 stycznia 2017)