Oferty pracyKonsultant ds. rekrutacji cudzoziemców z językiem ukraińskim
Konsultant ds. rekrutacji cudzoziemców z językiem ukraińskim Jobman Group Sp. z o.o. Kraków (małopolskie)
Konsultant ds. rekrutacji cudzoziemców z językiem ukraińskim Jobman Group Sp. z o.o. Kraków (małopolskie) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej zarejestrowana pod nr 2163 - poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej.

Konsultant ds. rekrutacji cudzoziemców z językiem ukraińskim
Oferta pracy tymczasowej.

Miejsce pracy: Kraków

Region: małopolskie

Zadania:

· Realizacja procesów rekrutacyjnych

· Telefoniczny i mailowy kontakt z kandydatami i pracownikami z Ukrainy

· Przygotowywanie i publikacja ogłoszeń na portalach

· Monitoring spływu aplikacji

· Zarządzanie bazą kandydatów

· Nadzór i kontrola dokumentów związanych z procesem zatrudniania oraz legalizacji pobytu

· Organizacja zakwaterowania oraz logistyki dla pracowników z Ukrainy

Wymagania:

· Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

· Zorientowanie na terminową i skuteczną realizację projektów

· Bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego - warunek konieczny

· Dobra organizacja pracy własnej

· Zaangażowanie i duża motywacja do pracy

· Umiejętność swobodnej komunikacji

· Doświadczenie na analogicznym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

· Niezbędne narzędzia pracy

· Możliwość rozwoju i awansu

· Miłą atmosferę w pracy

· Pracę na podstawie umowy zlecenia

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj drogą elektroniczną.

Do dokumentów rekrutacyjnych dołącz klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

(Data aktualizacji: środa, 11 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Kobylin (mazowieckie)
Opublikowano wczoraj
Warszawa (mazowieckie)