Oferty pracyMechanik samochodowy/mechatronik - Niemcy
Mechanik samochodowy/mechatronik - Niemcy Polski HR International Sp.zo.o Monachium (Niemcy)
Mechanik samochodowy/mechatronik - Niemcy Polski HR International Sp.zo.o Monachium (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego niemieckiego Klienta, zajmującego się profesjonalnym przerabianiem samochodów (tuning) głównie marki mercedes,  poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

Mechanik samochodowy/mechatronik – Niemcy

Obowiązki:

  • wykonywanie prac demontażowych i montażowych w samochodach,
  • budowa prototypu pojazdów budowanych w małych seriach.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe – mechanik samochodowy, mechatronik,
  • dyplom czeladniczy w zawodzie mechanika pojazdów samochodowych,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika samochodowego minimum 3 lata,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z samochodami marki Merceds-Benz,
  • dokładność, samodzielność, precyzja,
  • zmysł techniczny,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność szybkiego uczenie się,
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód – będą dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość j. niemieckiego w mowie oraz piśmie – warunek konieczny.

Oferujemy:

  • ciekawą i stabilną pracę w znanej niemieckiej firmie,
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego Pracodawcy,
  • atrakcyjną stawkę godzinową,
  • zakwaterowanie.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę POLSKI HR INTERNATIONAL SP. Z O.O., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (7562).

(Data aktualizacji: środa, 11 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Stuttgart (Niemcy)
Opublikowano wczoraj
Rosenheim, Berlin, Mannheim, Limburg, Freiburg, Stuttgart, Karls (Niemcy)
Opublikowano 23 marca 2017
Cottbus, Berlin, Regensburg (Niemcy)