Oferty pracyOperator wózka widłowego - Niemcy
Operator wózka widłowego - Niemcy Polski HR International Sp.zo.o Monachium, Berlin, Hanower (Niemcy)
Operator wózka widłowego - Niemcy Polski HR International Sp.zo.o Monachium, Berlin, Hanower (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2017, do końca 24 dni

POLSKI HR INTERNATIONAL SP. Z O.O. jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, która działa na rynku międzynarodowym, obsługując klientów z całej Europy. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy pracowników do pracy na stanowisko:

Operator wózka widłowego - Niemcy

Obowiązki:

  • transport towaru na terenie magazynu za pomocą wózków widłowych,
  • załadunek i rozładunek towaru,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • dbanie o prawidłowe składowanie towaru w magazynie,
  • dbanie o porządek w magazynie i terenie przyległym.

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • doświadczenie w obsłudze oraz kierowaniu wózkami widłowymi różnego typu,
  • doświadczenie w pracy na magazynie – mile widziane,
  • podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu)- opłacone składki ZUS przez UP, KRUS, ubezpieczenie przy członku rodziny, itp.,
  • gotowość do pracy zmianowej,
  • dobra kondycja fizyczna.

Mile widziane:

  • znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w niemieckiej firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • możliwość podjęcia dłuższej współpracy,
  • atrakcyjną stawkę godzinową,
  • zakwaterowanie,
  • dojazdy do pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę POLSKI HR INTERNATIONAL SP. Z O.O., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (7562).

(Data aktualizacji: środa, 11 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Illingen (Niemcy)
Opublikowano 11 stycznia 2017
Rosenheim, Berlin, Mannheim, Limburg, Freiburg, Stuttgart, Karls (Niemcy)
Cottbus, Berlin, Regensburg (Niemcy)