Oferty pracyPracownik produkcyjny - branża meblowa
Pracownik produkcyjny - branża meblowa Polski HR International Sp.zo.o Freudenberg (Niemcy)
Pracownik produkcyjny - branża meblowa Polski HR International Sp.zo.o Freudenberg (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Dla naszego Klienta z branży meblarskiej poszukujemy osób zainteresowanych pracą przy:

Pracownik produkcyjny - branża meblowa

Miejsce pracy: Freudenberg/Main, Niemcy

Obowiązki:

  • obsługa taśmy produkcyjnej - elementy i części meblowe,
  • przenoszenie elementów oraz części mebli,
  • etykietowanie mebli oraz układanie ich na odpowiednich regałach.

Wymagania:

  • znajomość j. niemieckiego - mile widziana,
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy montażu, skręcaniu oraz kompletowaniu mebli,
  • podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu)- opłacone składki ZUS przez UP, KRUS, ubezpieczenie przy członku rodziny, itp.,
  • zdolności manualne,
  • sprawność i siła fizyczna,
  • motywacja i chęć do pracy,
  • prawo jazdy i własny samochód - mile widziane.

Oferujemy:

  • stabilną pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zakwaterowanie,
  • dodatkowe ubezpieczenie,
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem.

 Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV.

Telefon kontaktowy: +48 883-340-228

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę POLSKI HR INTERNATIONAL SP. Z O.O., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (7562).

(Data aktualizacji: środa, 11 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Rosenheim, Berlin, Mannheim, Limburg, Freiburg, Stuttgart, Karls (Niemcy)
Opublikowano wczoraj
Cottbus, Berlin, Regensburg (Niemcy)
Cottbus, Berlin, Mannheim, Ingolstadt, Regensburg (Niemcy)