Oferty pracyWykładanie towaru - Selgros ul. Długołęka Wrocław - praca dodatkowa
Wykładanie towaru - Selgros ul. Długołęka Wrocław - praca dodatkowa SAVOIR Group Sp. z o.o. Wrocław (dolnośląskie)
Wykładanie towaru - Selgros ul. Długołęka Wrocław - praca dodatkowa SAVOIR Group Sp. z o.o. Wrocław (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2017, do końca 24 dni

SAVOIR Group Sp. z o.o.
Szanowni Państwo,
Jesteśmy Firmą świadczącą usługi promocji, merchandisingu i outsourcingu.

Nasze oferty skierowana są głównie (ale nie tylko) do osób czasowo pozostających bez pracy, studentów, emerytów, rencistów oraz osób pracujących w niepełnym wymiarze czasu pracy, które poszukują możliwości dodatkowego zarobku.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wykładacz towarów w markecie (tzw. serwisant/ merchandiser)

Market: Selgros
Miasto/Adres:
Wrocław ul. Długołęka

Obowiązki:
- Wykładanie towaru w markecie(dbanie o ekspozycję towaru na półce itp.)
- Wykładanie towaru na dziale chemia

Wymagania:
- Pełnoletność,
- AKTUALNA książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- Wykonywanie raportów braków asortymentu,
- Dyspozycyjność co najmniej 2 dni w tygodniu.

Oferujemy:
- Pracę (serwis) należy wykonywać co najmniej 2 razy w tygodniu:

- w poniedziałki
- w czwartki

- Serwis należy wykonywać zadaniowo (godziny pracy do ustalenia),
- Istnieje możliwość połączenia pracy z innym zajęciem (nauką, inną pracą),
- Oferta aktualna od zaraz.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie mailem swojego CV, a w razie dodatkowych pytań o kontakt telefoniczny po numerem 697-067-797 (od poniedziałku do piątku w godz. od 10.00 do 16.00).

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: środa, 11 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Świnoujście (zachodniopomorskie)
Opublikowano dzisiaj