Oferty pracyPiaskarz/malarz proszkowy!
Piaskarz/malarz proszkowy! Oddział Częstochowa Papendrecht (Holandia)
Piaskarz/malarz proszkowy! Oddział Częstochowa Papendrecht (Holandia) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2017, do końca 19 dni

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. Jest obecnie na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały odziały w 9 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Przemyślu, Częstochowie, Oławie oraz w Charkowie. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego Klienta z terenu Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PIASKARZ/MALARZ PROSZKOWY

OPIS STANOWISKA

  • piaskowanie – przygotowanie elementów do malowania
  • nadzorowanie procesu piaskowania
  • malowanie – renowacja zniszczonych elementów
  • dbałość o powierzony sprzęt

WYMAGANIA

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • sumienność, dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY :

  • atrakcyjne wynagrodzenie - stawkę godzinową
  • pomoc w załatwieniu formalności
  • opiekę polskich koordynatorów
  • transport do Holandii
  • zakwaterowanie
  • perspektywę rozwoju zawodowego oraz zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

(Data aktualizacji: środa, 11 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Best (Holandia)
Opublikowano 19 stycznia 2017
Moerdijk (Holandia)