Oferty pracyOperator wózka widłowego!
Operator wózka widłowego! Oddział Częstochowa Moerdijk (Holandia)
Operator wózka widłowego! Oddział Częstochowa Moerdijk (Holandia) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. Jest obecnie na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały odziały w 9 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Przemyślu, Częstochowie, Oławie oraz w Charkowie. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego Klienta z terenu Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

OPIS STANOWISKA

  • obsługa wózka widłowego zwykłego oraz bocznego
  • pomocnicze prace magazynowe
  • właściwe składowanie i przechowywanie towarów w magazynie
  • dbałość o powierzony sprzęt

WYMAGANIA

  • uprawnienia na wózek widłowy
  • doświadczenia na stanowisku operatora wózka widłowego
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie komunikatywnym
  • sumienność, dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • zaświadczenie o niekaralności

OFERUJEMY :

  • atrakcyjne wynagrodzenie - stawkę godzinową
  • pomoc w załatwieniu formalności
  • opiekę polskich koordynatorów
  • transport do Holandii
  • zakwaterowanie
  • perspektywę rozwoju zawodowego oraz zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

(Data aktualizacji: środa, 11 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Roosendaal (Holandia)
Opublikowano 16 kwietnia 2018