Oferty pracy`PRACOWNIK PRODUKCJI EURO-PALET
`PRACOWNIK PRODUKCJI EURO-PALET Agencja pracy Cosmoworker Okolice Genk (Belgia)
`PRACOWNIK PRODUKCJI EURO-PALET Agencja pracy Cosmoworker Okolice Genk (Belgia) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Praca długoterminowa.
Około 165 godzin w miesiącu.
Możliwe nadgodziny.
Praca przy produkcji euro-palet.

Agencja pracy Cosmoworker już od 2006 roku z powodzeniem poszukuje najciekawszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalności i doświadczenia.
Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech, Danii oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie i montaż drewnianych palet,
  • składanie palet za pomocą gwoździarki (waga 2 kg),
  • oczekiwana wydajność: 25-30 palet/dzień.

Wymagania:

  • gotowość do ciężkiej pracy fizycznej,
  • minimum podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • dyspozycyjność na długi okres czasu.

Oferujemy:

  • legalną pracę, zgodną z belgijskim prawem,
  • zorganizowanie zakwaterowania, ubezpieczenia i niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,
  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,
  • opiekę koordynatorów,
  • stawkę 12,46 € brutto/h pracy + dodatki,
  • 40 godzin pracy w tygodniu + nadgodziny,
  • zwrot kosztów podróży do Belgii 125 €,
  • koszt zakwaterowania 65,00 € za tydzień.

Dodatkowe informacje:

  • brak

Zainteresowani Kandydaci, którzy spełniają wymagania, proszeni są o wypełnienie formularza aplikacyjnego na naszej stronie internetowej.
CV w języku angielskim, referencje byłych pracodawców, certyfikaty, dyplomy i zdjęcia z poprzednich prac zwiększają możliwość pełniejszego zaprezentowania Kandydata potencjalnym pracodawcom.

Jeżeli masz pytania, zadzwoń:

0048 (61) 250-4-250 z Polski
0031 47 57-88-114 z Holandii
poniedziałek - piątek:  8:00 - 17:00

lub napisz:

w odpowiedzi na wiadomość, którą otrzymasz na swoją skrzynkę mailową po złożeniu aplikacji na ofertę pracy.
7 dni w tygodniu 24H

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą
Zespół Cosmoworker
Powyższa oferta jest ofertą pracy na podstawie umowy o pracę tymczasową
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia
Agencja rekrutacji i zatrudnienia Certyfikat Nr 3146
2017 ⓒ

(Data aktualizacji: środa, 11 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Okolice Venlo (Holandia)
Opublikowano 23 marca 2017
Okolice Tiel (Holandia)
Okolice Zwolle (Holandia)
Opublikowano 22 marca 2017