Oferty pracySprzedawca
Sprzedawca Klient EmploySystem.com Włodawa (lubelskie)
Sprzedawca Klient EmploySystem.com Włodawa (lubelskie) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Firma z branży finansowej zatrudni sprzedawców stacjonarnych/mobilnych do obsługi klienta.

Opis Stanowiska:

- Obsługa klienta w siedzibie Firmy

- Prezentacja oferty produktowej

- Wypełnianie wniosków przy stanowisku komputerowym,

- Realizacja zadań zleconych

- Udział w akcjach marketingowych

 Wymagania:

- Wykształcenie min. średnie

- Umiejętność obsługi komputera

- Profesjonalizm

- Wysoka kultura osobista i schludna prezentacja

- Dyspozycyjność

Oferujemy:

- Elastyczne godziny pracy

- Wynagrodzenie przewyższające średnią, bez ograniczeń

- Samodzielne stanowisko pracy

- Bezpłatne szkolenia

- Pełne zaplecze marketingowe

- Pełne wsparcie i szkolenia

(Data aktualizacji: środa, 11 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Łuków (lubelskie)
Opublikowano dzisiaj
Radzyń Podlaski, Łuków (lubelskie)
Łuków, Radzyń Podlaski, Stoczek Łukowski (lubelskie)