Oferty pracyDoradca Klienta
Doradca Klienta Klient EmploySystem.com Włodawa (lubelskie)
Doradca Klienta Klient EmploySystem.com Włodawa (lubelskie) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Dynamicznie rozwijająca się Firma w branży finansowej poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko: Doradca Klienta

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż produktów Firmy,
  • Kompleksowa obsługa Klientów,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów dbając o wysoki poziom obsługi,
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego lub wyższego,
  • Doświadczenia w obsłudze Klienta,
  • Umiejętności budowania i podtrzymywania długofalowych relacji z Klientem,
  • Komunikatywności i wysokiej kultury osobistej,
  • Dobrej znajomości obsługi komputera,
  • Znajomości branży finansowej,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług finansowych

Oferujemy

  • Umowę z ogólnopolską Firmą,
  • Kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy,
  • Szeroką ofertę szkoleń umożliwiających zdobycie nowych kompetencji,
  • Możliwość kształtowania własnej kariery i zdobywania doświadczenia w dużej instytucji finansowej.

Dodatkowe informacje:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: środa, 11 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Kozienice (mazowieckie)
Opublikowano 11 października 2017
Zamość (lubelskie)