Oferty pracyDoradca Finansowy
Doradca Finansowy Klient EmploySystem.com Parczew (lubelskie)
Doradca Finansowy Klient EmploySystem.com Parczew (lubelskie) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Dynamicznie rozwijająca się Spółka ze stabilną i odpowiedzialną grupą fachowców, posiadająca sieć wykwalifikowanych Doradców Finansowych świadcząca usługi w biurach stacjonarnych jak i domu Klienta poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku: Doradca Finansowy

Opis stanowiska:

  • Obsługa Klientów w siedzibie Firmy,
  • Prezentacja oferty produktowej,
  • Realizacja zadań służbowych,
  • Reklamowanie produktu

Oczekujemy:

  • Postępowania zgodnego z Kodeksem Etycznym Spółki, wewnętrznymi wytycznymi i procedurami,
  • Pozytywnego nastawienia,
  • Profesjonalnej obsługi Klientów w zakresie świadczonych usług,
  • Gotowości oraz zaangażowania w doskonalenie umiejętności korzystając z profesjonalnych szkoleń,
  • Wykształcenia minimum średniego,
  • Niekaralności

Oferujemy:

  • Umowę z ogólnopolską Firmą,
  • Najwyższe wynagrodzenie w branży,
  • Stałe wsparcie w postaci materiałów promocyjnych o ogólnopolskich akcji reklamowych,
  • Konkursy motywacyjne,
  • Kompleksowe szkolenia

(Data aktualizacji: środa, 11 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Kozienice (mazowieckie)
Opublikowano 11 października 2017
Zamość (lubelskie)