Oferty pracyPracownik produkcji, operator maszyn
Pracownik produkcji, operator maszyn GP People Żelechlin (Rojewo) (kujawsko-pomorskie)
Pracownik produkcji, operator maszyn GP People Żelechlin (Rojewo) (kujawsko-pomorskie) Aplikuj Opublikowano 11 stycznia 2017, do końca 1 dzień

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku jest dla przedsiębiorstw partnerem świadczącym usługi w zakresie w optymalizacji procesów zarządzania personelem oraz rekrutacji pracowników. Realizujemy projekty rekrutacyjne w całej Polsce dając naszym kandydatom nowe możliwości rozwoju zawodowego. Wspieramy pracowników i pracodawców na każdym etapie rekrutacji, a nasz profesjonalizm i pasję w pracy, potwierdzają otrzymane nagrody. Niezależnie od tego czy szukasz pracy na stałe czy zatrudnienia tymczasowego z nami możesz osiągnąć więcej. W GP People człowiek i biznes są tak samo ważne.

Aktualnie naszym klientem jest firma produkująca najwyższej jakości części do przemysłu samochodowego, dla którego poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji, operator maszyn

nr referencyjny: ZZ/01/17
miejsce pracy: Żelechlin (88 -111 Rojewo)
region: Kujawsko - Pomorskie

Opis stanowiska:

  • prace produkcyjne
  • obsługa obrabiarki CNC

Oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze obrabiarki CNC
  • doświadczenie na produkcji

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę
  • system szkoleń
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Kontakt:

GP People oddział w Toruniu - nr tel. 566 510 470

e-mail.: mnowak@gppeople.pl

Zgodnie z obowiązującym prawem GP People nie pobiera opłat od kandydatów za pośrednictwo pracy.

(Data aktualizacji: środa, 11 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Toruń (kujawsko-pomorskie)
Opublikowano wczoraj
Olsztyn (warmińsko-mazurskie)
Opublikowano 26 kwietnia 2017
Otowice (Dąbrowa Chełmińska) (kujawsko-pomorskie)
Opublikowano 25 kwietnia 2017