Oferty pracyOperator maszyn CNC (m/w) DREZNO
Operator maszyn CNC (m/w) DREZNO Dresden (Niemcy)
Operator maszyn CNC (m/w) DREZNO Dresden (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 12 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Firma Randstad Deutschland zatrudnia ponad 57.000 pracowników i należy do liderów w zakresie doradztwa personalnego i pracy tymczasowej w Niemczech.

Dla naszego klienta, duzego przedsiebiorstwa przemyslowego z Drezna, szukamy osób na stanowisko:

Operator maszyn CNC (m/w)

Czas pracy: pełny etat – praca na 3 zmiany

Miejsce pracy: Drezno

Opis stanowiska:

• Ustawianie i obsluga pras oraz maszyn CNC

• Kontrola jakosci

Wymagania:

• Wyksztalcenie jako mechanik / mechanik obrobki skrawaniem lub doswiadczenie na podobnym stanowisku

• Komunikatywna / dobra znajomosc jezyka niemieckiego (warunek konieczny)

• Dokladnosc i samodzielnosc

• Chec do pracy w systemie zmianowym

• Prawo jazdy i wlasny samochod

Nasza oferta:

• Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkami branzowymi + dodatki za prace w nocy

• Umowa o prace na czas nieokreslony

• Organizacja zakwaterowania

• Dodatki swiateczne i urlopowe

• Bonusy dla pracownikow dzieki akcji „pracownik poleca pracownika“ (250 €)

• Darmowe ubranie robocze od firmy

• Opieka polskojezycznego konsultanta

Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie swoich aplikacji wraz z numerem telefonu na nasz adres E-Mail.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania sie z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: czwartek, 12 stycznia 2017)