Oferty pracyMonter instalacji sanitarnych DREZNO
Monter instalacji sanitarnych DREZNO Dresden (Niemcy)
Monter instalacji sanitarnych DREZNO Dresden (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 12 stycznia 2017, do końca 4 dni

O naszej firmie

Firma Randstad Deutschland zatrudnia ponad 57.000 pracowników i należy do liderów w zakresie doradztwa personalnego i pracy tymczasowej w Niemczech.

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi i dodatkami swiatecznymi.

Zadania

  • Montaż instalacji sanitarnych i grzewczych

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • Prawo jazdy kat. B i samochód

Nasza oferta

  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach u niemieckiego pracodawcy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dodatkami branżowymi
  • Zakwaterowanie zorganizowane i w całości lub częściowo opłacone przez firmę
  • Premie świąteczne i urlopowe (Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld) oraz możliwość otrzymania bonusów pieniężnych dzięki akcji „pracownik werbuje pracownika“
  • Wsparcie polskojęzycznego konsultanta
  • Możliwość częstych zjazdów do Polski
  • Dodatkowe usługi bezpłatne, takie jak tłumaczenie CV na język niemiecki na potrzeby rekrutacji

Zainteresowane osoby zapraszamy do przeslania CV na nasz adres E-Mail.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: czwartek, 12 stycznia 2017)