Oferty pracyGłówny Księgowy / Główna Księgowa
Główny Księgowy / Główna Księgowa Żory, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn (śląskie)
Główny Księgowy / Główna Księgowa Żory, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn (śląskie) Aplikuj Opublikowano 12 stycznia 2017, do końca 4 dni

Dla naszego Klienta - renomowanej, rozwijającej się firmy produkcyjnej z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główny Księgowy / Główna Księgowa

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. GK/172/16

Najważniejsze obowiązki:

  • prowadzenie i nadzór nad pełną księgowością spółki,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych (VAT, CIT),
  • bieżąca sprawozdawczość finansowa dla GUS, US, NBP,
  • sporządzanie bilansu przepływu środków pieniężnych,
  • kontrola operacji księgowych w księdze głównej oraz środków trwałych,
  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi,
  • usprawnianie procedur w dziale księgowości,
  • zarządzanie zespołem podległych pracowników,
  • kompleksowe analizy, kalkulacje i raporty na potrzeby wewnętrzne Zarządu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • dobra znajomość polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości,
  • bieżąca znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości oraz umiejętność ich praktycznego stosowania,
  • wiedza z zakresu pełnej księgowości,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość systemu SAP,
  • skrupulatność, dokładność, umiejętności analityczne,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w rozwijającej się, renomowanej firmie produkcyjnej,
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę.

(Data aktualizacji: czwartek, 12 stycznia 2017)