Oferty pracySpecjalista ds. Kadr i Płac
Specjalista ds. Kadr i Płac Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)
Specjalista ds. Kadr i Płac Bielany Wrocławskie (dolnośląskie) Aplikuj Opublikowano 12 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Firma OHL ZS POLSKA Sp. z o. o z siedzibą we Wrocławiu, działająca w branży budownictwa kolejowego zatrudni osobę na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Wrocław (dolnośląskie)

Nr ref: Spec/ds/KiP/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:
  • samodzielne prowadzenie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy,
  • prowadzenie procedur okresowych badań lekarskich i badań specjalistycznych,
  • planowanie i organizacja szkoleń pracowniczych,
  • prowadzenie, ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników,
  • sporządzanie planu urlopów pracowniczych i ewidencjonowanie,
  • przygotowywanie list płac, zasiłków, podatku dochodowego,
  • przygotowywanie przelewów wynagrodzeń, delegacji, ZUZ, US, PFRON,
  • prowadzenie i rozliczanie dobrowolnych ubezpieczeń społecznych pracowników,
  • wnioskowanie zmian, interpretacje, aktualizacje Zakładowego Regulaminu Pracy i Regulaminu Premiowania,
  • prowadzenie kartotek odzieży, przedmiotów, wyposażenia oraz sprzętu biurowego,
  • rozliczanie umów cywilnoprawnych w zakresie kadrowo-płacowym oraz analiza i rozliczanie faktur z operatorem telefonii komórkowej
  • sporządzanie zgłoszeń i deklaracji rozliczeniowych ZUS oraz informacji PIT-4, PIT-11, deklaracji PFRON, GUS,
  • tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy.
Wymagania:
  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe/pokrewne,
  • potwierdzone minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z pełną obsługą kadr i płac,
  • praktyczna znajomość zasad prawa pracy i kontroli przestrzegania prawa pracy,
  • bardzo dobra umiejętność naliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych, ubezpieczeń społecznych,
  • znajomość systemów kadrowo-płacowych, znajomość  programu TETA będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość programu Płatnik,
  • umiejętność prawidłowego naliczania i terminowe przekazywanie zobowiązań wobec ZUS i US,
  • samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność i kreatywność w zakresie wykonywania i organizacji pracy,
  • łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność pracy zespołowej,
  • odpowiedzialność za potwierdzanie dokumentów roszczących skutki finansowe,
  • biegła obsługa komputera (środowisko Windows, pakiet MS Office, Internet) oraz urządzeń biurowych,
  • mile widziane zaświadczenie o przeszkoleniu z ochrony informacji niejawnych oraz z ochrony danych osobowych,
  • znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość  języka czeskiego bądź hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem,
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat,
  • duży zakres samodzielności,

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku prosimy

o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj teraz

Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Na kandydatury czekamy przez 2 tygodnie od daty ukazania się ogłoszenia.

Nasza firma jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

(Data aktualizacji: czwartek, 12 stycznia 2017)