Oferty pracyMetalowiec/Monter konstrukcji stalowych
Metalowiec/Monter konstrukcji stalowych Bawaria/Badenia Wirtembergia (Niemcy)
Metalowiec/Monter konstrukcji stalowych Bawaria/Badenia Wirtembergia (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 12 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech osób na stanowisko:

Metalowiec/Monter konstrukcji stalowych

Zakres obowiązków:

- montaż  konstrukcji stalowych na podstawie rysunków wykonawczych lub szkiców

- nitowanie, mocowanie za pomocą śrub

- obsługa narzędzi pomiarowych i ślusarskich

- umiejętność czytania instrukcji oraz dokumentacji

- praca w zakładzie produkującym wentylatory oraz systemy tunelowe

Oferujemy:
- zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- praca w systemie 3-zmianowym

- miejsce pracy: Badenia Wirtembergia

- wynagrodzenie: 11,38 euro brutto/h + 20 euro netto diety

- pomoc w  znalezieniu zakwaterowania

- możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

- komunikatywna znajomość  języka niemieckiego (wymóg konieczny!)

- prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)

- wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe

- doświadczenie na ww. stanowisku

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: czwartek, 12 stycznia 2017)