Oferty pracyLAMINIARZ
LAMINIARZ Jettingen-Scheppach (Niemcy)
LAMINIARZ Jettingen-Scheppach (Niemcy) Aplikuj Opublikowano 12 stycznia 2017, do końca 1 dzień

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech osób na stanowisko:

Laminiarz

Zakres obowiązków:

- przygotowanie powierzchni

- laminowanie metodą na mokro

- naprawy elementów kompozytowych

- prowadzenie odpowiedniej dokumentacji

Oferujemy:

- zatrudnienie  u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- miejsce pracy:  Jettingen-Scheppach

-  wynagrodzenie w wysokości  10,00  euro brutto/h + 40 euro netto diety za każdy przepracowany dzień, nadgodziny plus 25%

- zakwaterowanie 350 Euro – 450 Euro (możliwość wynajęcia pokoju jednoosobowego) w standardzie Wi-Fi

 - możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

- co najmniej komunikatywna znajomość  języka niemieckiego (wymóg konieczny!)

- prawo jazdy kat. B i własny samochód (!)

- wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe

-  udokumentowane doświadczenie na ww. stanowisku

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

(Data aktualizacji: czwartek, 12 stycznia 2017)