Oferty pracyKasjer-sprzedawca
Kasjer-sprzedawca Dino Polska S.A. Moryń, Barlinek (zachodniopomorskie)
Kasjer-sprzedawca Dino Polska S.A. Moryń, Barlinek (zachodniopomorskie) Aplikuj Opublikowano 12 stycznia 2017, do końca 22 dni

Obecnie oferujemy pracę na stanowisku:

KASJER-SPRZEDAWCA

NIE MASZ DOŚWIADCZENIA W HANDLU?
Z NAMI JE ZDOBĘDZIESZ!

DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW I KOMFORT ICH PRACY

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • Dbanie o ekspozycje towarów
  • Obsługa klienta
  • Wsparcie oraz nawiązywanie pozytywnej relacji z klientami
  • Dbanie o porządek na sali sprzedaży

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii
  • Wdrożenie do pracy oraz obsługi urządzeń poprzez odpowiednie szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego, większość naszej kadry kierowniczej wywodzi się z awansów wewnętrznych
  • Ubezpieczenie na zdrowie i życie na bardzo preferencyjnych warunkach finansowych

(Data aktualizacji: czwartek, 12 stycznia 2017)
inne

oferty pracodawcy

Piła, Miłosław, Gołańcz, Budzyń, Wągrowiec I Okolice, Cho (wielkopolskie)
Opublikowano wczoraj
Krotoszyn (wielkopolskie)
Opublikowano 17 stycznia 2017
Dąbie, Kobylin, Kościan, Wieleń, Mieścisko (pow. Wągrowieck (wielkopolskie)
Opublikowano 13 stycznia 2017